מסרי החברה בשילוב מופעים של זיו איתן

אירועים עסקיים ופרטיים

מרימבה הפקות מתמחה בהפקה וביצוע של מופעי מוזיקה קריאטיביים, המחזקים את מסרי החברה ומותגיה.

כשחברה עורכת אירוע שמטרתו לחשוף מוצר חדש, שרות חדש, או לחזק מוצר קיים, היא פונה אל מרימבה הפקות, ובחשיבה משותפת נבחר סוג המופע המתאים, הקטעים המנוגנים ויצירת קטעי מוזיקה מיוחדים לאירוע, על מנת שישרתו את מטרתו באופן הטוב ביותר.

השילוב בין המוזיקה למסרים מתבטא הן בקונספט הכללי והן בקטעים שינוגנו, כאשר לכל שניה ותו במוזיקה תהיה משמעות פונקציונאלית במיצג.

כאשר נוצר שילוב אבסולוטי בין המופע למסרי החברה, בא לידי ביטוי גם הערך המוסף ביכולתו של זיו איתן להפנט ולרתק את הקהל בביצועיו המוזיקליים יוצאי הדופן, ובכך להעצים את חווית האירוע ולחזק את ערכי המותג.

מרימבה הפקות נוהגת לשלב, בהתאם לצרכי האירוע, מוזיקאים נוספים, רקדניות מחול אומנותי, אומני וידאו ארט, אומנים מחו"ל ועוד. בין השאר אנו מבצעים אירועים אלו בשילוב חברות הפקה וקד"מ, ובמאים המתמחים באירועים קריאטיביים.

להלן דוגמאות של מופעים בולטים:


חברת Ernst & Young וגלובס יזום
חברת Ernst & Young וגלובס יזום הפיקו כנס שנתי של קרנות הון סיכון, משקיעים וחברות הייטק בהשתתפות 1200 אורחים. בכנס שהתקיים במלון הילטון בת"א נטלו חלק מרצים מחול' בסדנאות פאנלים והרצאות.
בכנס המרכזי בלטה הופעתו המרשימה ויוצאת הדופן של סולן המרימבה וכלי ההקשה זיו איתן. המיצג שילב קריין וסרטוני וידאו מתואמים אשר ביצעו מופע המציג את נושא ההתחדשות דרך תולדות המוסיקה מימי אדם הקדמון ועד התקופה העכשווית.
קונספט מוצלח זה נמכר לאחר מכן גם לחברות נוספות בארץ ובחול'.
בימוי: עידו שרף הפקה: קומטקט ביצוע: זיו איתן

השקת יין ביקב הרי הגליל
מנכ"לית יקב הרי גליל ביראון, רונית בדלר ארחה בעלי יקבים מהגליל והגולן ,ייננים, בעלי מסעדות, שפים ולקוחות היקב מכל הארץ, לערב בו הושק יין שיראז 2007, שנה לאחר המלחמה האחרונה בצפון.
מאחר והיין צעיר ולא כבד, בחרו ביקב לחגוג את השקתו באופן לא שגרתי - ברחבת ריקודים ענקית שהוקמה ביקב הרי גליל , מוסיקה קצבית של כלי הקשה ומסיבת ריקודים עד אור הבוקר, וכמובן הרבה מנות גורמה ויין שיראז בבארים ארוכים שהוקמו בחצר היקב.
המיצג שילב נגינה חיה של זיו איתן לצד סרטון וידאו שהוקרן על מסכי וידאו ארט המציג את תהליך נביטת העינב ועד תהליך יצור היין עד הגמר הסופי.
הפקה ובימוי: חברת טורוס ביצוע: זיו איתן ונגניו במופע המרכזי (בשילוב הוידאו) ולאחר מכן במופע מסיבת ריקודים בשילוב DJ מובחר.

כנס הפסיכיאטרים השנתי
במסגרת הכנס השנתי שנערך במלון הילטון, ביצע זיו איתן מופע מוסיקלי המשולב בהסברים על הקשר בין "גוף ונפש" כנושא הכנס. ההמחשה נעשתה באמצעות יצירות מוסיקליות שונות ומגוונות בביצוע טוטאלי.
הפקה: קלידוסקופ ביצוע: זיו איתן ונגניו

חברת YES
חברת YES במסגרת פסטיבל הטלויזיה והסרטים בראש פינה, השיקה את הלוגו החדש yes weekend שנחשף לראשונה ע"י נמבר מוזיקלי קצבי ולוהט המשלב הופעה חיה של זיו איתן במרימבה, תופים וכלי הקשה וצ'לן לצד אמן הוידאו ארט עמית פישר.
את הקטע המוסיקלי ליווה עמית פישר בוידאו ארט שהוכן מראש עם הלוגו והמסרים של החברה. בסיום הקטע היה מעבר ישיר למסיבת ריקודים לכל הברנז'ה.
המסר שהחברה רצתה להעביר: חדשנות, מקוריות ובינלאומיות.
בימוי והפקה: פרומרקט ביצוע: זיו איתן ונגניו במופע המרכזי (בשילוב הוידאו) ולאחר מכן במופע מסיבת ריקודים בשילוב DJ מובחר.

מכון ויצמן - ערב גאלה
השקת חצרות במכון ויצמן ערב גאלה נוצץ של השקת חצרות של תורמים בינלאומיים במכון ויצמן. בכל חצר עם שמו של תורם היה הרכב מוסיקלי שהופיע במסגרת הקוקטייל בו נגנו ארבעה הרכבי מוסיקה (רביעיית מיתרים, הרכב ג'אז, נבל וחליל וכלייזמרים).
חצוצרן הוביל את באי האירוע לאוהל מרכזי שבו נערכה ארוחת גאלה חגיגית בקונצרט עם זיו איתן.
בימוי: אבישי גרינפלד הפקה: פירמידה הפקות הפקה מוסיקלית: מרימבה הפקות ארגנה את ארבעת הרכבי המוסיקה והחצוצרן. ביצוע מופע מרכזי: זיו איתן עם נגניו.

מכון ויצמן - ערב גאלהמכון ויצמן - ערב גאלה
מכון ויצמן - ערב גאלהמכון ויצמן - ערב גאלה
מכון ויצמן - ערב גאלה

פרס נובל 2005
אירוע תורמים לכבוד חתני פרס נובל התקיים במוזיאון תל אביב לאמנות. בקהל המוזמנים נכחו השמנא והסלטא של הצמרת העסקית והחברתית של ישראל. לאירוע חשוב זה הוזמן אמן המרימבה וכלי ההקשה זיו איתן יחד עם קבוצתו לבצען קונצרט חגיגי ששילב רקדנית בוגרת להקת בת שבע. חתני פרס נובל הישראלים שנכחו באירוע לצד התורמים,זכו למופע אומנותי איכותי יוצא דופן מהרגיל. האורחים לא רצו לעזוב את הטקס עד שלא קיבלו מס' הדרנים.
הפקה: אגודת דורשי הטכניון ועדן הפקות. ביצוע: זיו איתן ונגיו.

מכון ויצמן - ערב גאלהמכון ויצמן - ערב גאלה

טקס הענקת פרס ישראל לשנת התשס"ג
אמן המרימבה וכלי ההקשה זיו איתן פתח את טקסי הענקת פרס ישראל, ביצירת סולו במרימבה ששודר בשידור ישיר בערוץ 1.
הפקה: ג'קי בכר "ראש חוצות" ומשרד החינוך והתרבות ביצוע: זיו איתן

מופעים בכנסים מופעים בכנסים
הורד מסר    הורד מסר

בוסטון סיינטיפיק ישראל
אירוע השקה של חברת בוסטון סיאנטיפיק. כ -200 מראשי המגזר הרפואי בישראל הוזמנו לאירוע שבא להדגיש את איכות הטיפול במדורי הרפואה הפולשנית מזערית של התאגיד בוסטון סיינטיפיק. האירוע שהופק בגליל ים התחיל בקבלת פנים חגיגית והמשיך למופע מרכזי שבו אמן כלי ההקשה זיו איתן הופיע יחד עם רקדניות התנועתרון שהכינו ריקוד משולב בקצב התיפוף בגוף האדם; לצדם ריצדו מסכי מולטימדיה מעוצבים, בסאונד אנושי כדמוי פעימות לב.
מנהלי החברה עלו לבמה עם חביות ענק (אותם לימד זיו איתן לנגן יומיים לפני האירוע בסדנה מיוחדת במשרדי החברה). לאחר מכן כל עובדי החברה הצטרפו לתזמורת אחת גדולה כשבידם רעשנים בניצוחו של אמן כלי ההקשה.
הפקה: ארגונים בימוי: לוטן מורד ביצוע: זיו איתן יחד עם רקדניות התנועטרון.

בנק דיסקונט - פלטיניום
אירוע יוקרתי שנערך בסטואה עבור הלקוחות החשובים ביותר של הבנק. האירוע עוצב בסגנון יפני. זיו איתן ונגניו פתחו את האירוע עם קטע וירטואוזי יפני של מרימבות וכלי הקשה שהשאיר את הלקוחות פעורי פה. (סידרת אירועים).
הפקה: אינטלקט ביצוע: זיו איתן ונגיו

חברת צים
באירוע רב רושם ורב משתתפים (כ- 1700 לקוחות ועובדים). התמזגו חברת השילוח הבינלאומי: שילוח, ימית אלבני ודפנה אשר בבעלות חברת צים והאחים עופר. חברת נסיעות פיקטיבית הזמינה את האורחים למסע במרכז העסקים של העולם.
המסרים הומחשו באמצעות אלמנטים מעולם הטבע והשילוח ובאמצעות חמישה מגדלי יבשות שנבנו בתוך האנגר. הרכבי מוסיקה ומזון עמדו על הקומה השניה במגדל, והכינו את המאכלים לעיני הקהל.
ביצוע: הרכבי המוסיקה שהיו באירוע, הופקו ע"י מרימבה הפקות (הרכב אינדיאני, אבוריג'ני, אפריקאי, יפני, ולטיני), וכן מופע מרכזי של זיו איתן ונגיו.

התאחדות הקבלנים
במסגרת טקס חלוקת פרסים לקבלנים המצטיינים בישראל, נערך בתיאטרון גבעתיים טקס מרשים בנוכחות נשיא המדינה וראש הממשלה ובתוכנית האומנותית ביצעו זיו איתן ונגניו קיטעי מוסיקה מרשימים ואליהם הצטרפו רקדניות התנועטרון בכראוגרפיה מקורית של דורית שימרון שהוכנה מס' חודשים לפני האירוע. לאור הצלחת האירוע, התבקשו זיו איתן והרקדניות לערוך קונספט זה באירועים נוספים.
הפקה: אימאג'ן: בימוי: דורית שימרון. מוסיקה מקורית: זיו איתן ביצוע: זיו איתן ונגניו.

פיאט קאיה
החברה, השיקה בישראל דגמים של רכבים קוריאנים חדשים. לאירוע הוזמנו אורחים רבים מחול', יחד עם עובדי ומנהלי החברה. זיו איתן ונגניו הוזמנו להופיע מול באי האירוע בשילוב אמן החול המצויין איבגני, ש"פיסל" בחול ב- LIVE עם המוסיקה של זיו איתן ונגניו. התוצאה היתה מהפנטת, אומנותית ומקורית.
הפקה: נתיבי לכת: ביצוע: זיו איתן ונגניו בשילוב איבגני האמן החול'

סלקום
אירוע משווקים שנתי שנערך בחוות רונית ל- 1000 משתתפים. האירוע הססגוני נקרא "בקצב הסלקום" . האירוע היה בסימן מוסיקה. זיו איתן ונגניו הופיעו בשלושה סוגי מופעים שונים. מופע קוקטייל אוירה בפתיחה, מופע מרכזי של 50 דק' ובסיום מופע מרכזי שנמשך עד לפנות בוקר. כל אורח קיבל מתנה - דיסק אומנותי של זיו איתן בעיצוב מסרי החברה כמזכרת לאירוע המרגש.
הפקה: כפיים, ביצוע: זיו איתן ונגניו במופע המרכזי (בשילוב הוידאו) ולאחר מכן במופע מסיבת ריקודים בשילוב DJ מובחר.

הורד מסר


Top of the page

PDF

PDF

PDF

MP3

אומנות המרימבה וכלי ההקשה מוזיקה קלאסית, מוזיקת עולם ומוזיקת דאנס מתוך 2 האלבומים של זיו איתן.


| צור קשר | קישורים | עיתונות | CD | מופעים וקונצרטים | מופעים וקונצרטים בישראל ובחו'ל | מופעים לילדים ולכל המשפחה | אירועים עסקיים ופרטיים | לקוחות | מופעים בכנסים | מופעים באירועים עסקיים | שילוב מסרי החברה במסגרת המופעים | מופעים באירועים פרטיים | סל תרבות ואומנות לעם | חטיבות ותיכון - סל תרבות | יסודי - סל תרבות | גיל הרך - סל תרבות | ממ"ד - סל תרבות | המגזר הערבי - סל תרבות | ח.מיוחד - סל תרבות | אודות | חזון | אודותינו |
Copyright Marimba productions Ziv Eitan כל הזכויות שמורות 2008